Vitamunch®  Úžasná louka - nízkokalorický snack pro koně

Koně se narodili tak , aby žrali často a málo. To je pro jejich zažívací soustavu to nejlepší. Bohužel, ale nemají vždy možnost této volby.

Vitamunch®  je jedinečný zdravý, chutný a nízkokalorický snack  s vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem cukru a cereálií, které si váš kůň nebo poník mohou kdykoli vychutnat. Vyrobeno z vysoce kvalitní trávy Timothy, pomalu sušené při nízké teplotě, aby se udržela svěží šťavnatá chuť a úroveň živin

S přidanou kopřivou a červeným jetelem. Kopřiva obsahuje velké množství železa a vitamínu C, užívá se na detoxikaci a zvýšení imunity, pro laktující klisny pro tvorbu mléka, prokrvuje kopyta, při revmatismu, vhodná pro čistící kůru např. po vakcinaci nebo odčervení.
Revitalizační červený jetel posiluje organizmus a má blahodárné účinky na kůži.

 

- Obohacený o základní zdroje a minerály ( + 12 vitamínu  včetně A, B, C, D, E + biotin, měď a zinek)

- Vhodné pro koně nebo poníky náchylné k laminitidě nebo obezitě

- Může být podáváno mokré nebo suché, v síti, ve žlabu, ve stáji, na pastvě nebo v přívěsu

- Vzduchotěsné balení udržuje tuto „právě sklizenou“ vůni a svěžest

- Poskytuje 50% zveřejněného denního požadavku na tyto základní živiny pro koně průměrné velikosti

- Nízký obsah cukru a vysoký obsah vlákniny je vhodným doplňkem ke krmné dávce pro zpestření života koní a pro koně náchylné k laminitidě a obezitě

 

Vyrobeno v rámci systému BETA NOPS

Munch obdržel úřední schválení - BETA NOPS , které umožňuje majitelům  soutěžních koní a poníků krmit Vitamunch®  bez problémů.

Skladem
Kód: 204
184 Kč –14 % 158 Kč / ks
Kategorie: Potřeby pro koně
Hmotnost: 1 kg
81fMTlk55ML
Akce Novinka Tip
184 Kč –14 %

Stlačená forma vlákniny poskytuje prodloužení času, kdy kůň je zaměstnán žvýkáním a uspokojuje jeho vrozené potřeby pást se a podporuje zdravý žaludek.

Vitamunch® je zformovaný do 1kg balení, dá se dobře přepravovat a skladovat.  

Vzdochotěsný obal udržuje jeho právě sklizenou chuť a vůni po dobu 12 měsíců.

 

  • Tráva Timothy , která je použita pro Munch®  je pěstována a sklízena s velkou pozorností k detailům.
  • Zemědělec seká trávu Timothy od středu pole k vnějšímu okraji, aby zajistil, že volně žijící zvířata mohou volně uniknout.
  • Péče během sušení a skladování znamená, že kontaminace plísněmi je minimální, a protože každý sáček je uzavřen, nepotřebuje umělé konzervační látky ani inhibitory plísní.
  • Esenciální minerály a vitamíny se přidávají k Munch®  jedinečným procesem dle patentu GB 2520490, který zajišťuje dokonalou kontrolu porcí v každém bloku.
  • Munch ™ je užitečné rozptýlení pro stresové situace, pro boxové ustájení, cestování, nakládání, kování, stříhání, oddělení od ostatních koní a nepředvídané okolnosti.
  • Vysoký obsah vlákniny Vitamunch® s nízkým obsahem cukru z nich dělá vhodný doplněk občerstvení pro koně a poníky náchylné k laminitidě, obezitě nebo vzrušivému chování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: