Vitamunch® Nebeský živý plot - nízkokalorický snack pro koně

Koně se narodili tak , aby žrali často a málo. To je pro jejich zažívací soustavu to nejlepší. Bohužel, ale nemají vždy možnost této volby.

Vitamunch®   je jedinečný zdravý, chutný a nízkokalorický snack  s vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem cukru a cereálií, které si váš kůň nebo poník mohou kdykoli vychutnat. Vyrobeno z vysoce kvalitní trávy Timothy, pomalu sušené při nízké teplotě, aby se udržela svěží šťavnatá chuť a úroveň živin

S přidanými šípky a hlohem .

Hloh je známý svým účinkem na kardiovaskulární systém a je bohatý na bioflavonoidy , které jsou  antioxidanty podporující zdraví cév. Bioflavonoidy  zabraňují poškození buněk způsobené volnými radikály,zastavují nebo zpomalují růst zhoubných buněk a brání rakovinotvorným buňkám napadat srdce a krevní buňky. Bioflavonoidy také působí jako přírodní antibiotika.

Šípky jsou nejbohatší zdroj přírodního vitamínu C, podporují imunitní systém, růst kopyt. Používají se při poruchách trávicího aparátu , schvácení, artroze, posilují játra .

 • Obohacený o  základní vitamíny a minerály (+ 12 vitamínu včetně A,B,C,D, E + biotin, zinek a měď)
 • Vhodné pro koně nebo poníky náchylné k laminitidě nebo obezitě
 • Může být podáváno mokré nebo suché, v síti, ve žlabu, ve stáji, na pastvě nebo v přívěsu
 • Vzduchotěsné balení udržuje tuto „právě sklizenou“ vůni a svěžest
 • Poskytuje 50% denního požadavku na tyto základní živiny pro průměrně velkého koně
 • Nízký obsah cukru a vysoký obsah vlákniny je vhodným doplňkem ke krmné dávce

 

Vyrobeno v rámci systému  BETA NOPS scheme 

Munch obdržel úřední schválení - BETA NOPS  , které umožňuje majitelům  soutěžních koní a poníků krmit Vitamunch  bez problémů.

 

Skladem
Kód: 201
184 Kč –14 % 158 Kč / ks
Kategorie: Potřeby pro koně
Hmotnost: 1 kg
vitamunch hedgerow
Akce Novinka Tip
184 Kč –14 %

Stlačená forma vlákniny poskytuje prodloužení času, kdy kůň je zaměstnán žvýkáním a uspokojuje jeho vrozené potřeby pást se a podporuje zdravý žaludek.

Vitamunch® je zformovaný do 1kg balení, dá se dobře přepravovat a skladovat.  

Vzdochotěsný obal udržuje jeho právě sklizenou chuť a vůni po dobu 12 měsíců.

 

 • Tráva Timothy , která je použita pro Munch®  je pěstována a sklízena s velkou pozorností k detailům.
 • Zemědělec seká trávu Timothy od středu pole k vnějšímu okraji, aby zajistil, že volně žijící zvířata mohou volně uniknout.
 • Péče během sušení a skladování znamená, že kontaminace plísněmi je minimální, a protože každý sáček je uzavřen, nepotřebuje umělé konzervační látky ani inhibitory plísní.
 • Esenciální minerály a vitamíny se přidávají k Munch®  jedinečným procesem dle patentu GB 2520490, který zajišťuje dokonalou kontrolu porcí v každém bloku.
 • Munch ™ je užitečné rozptýlení pro stresové situace, pro boxové ustájení, cestování, nakládání, kování, stříhání, oddělení od ostatních koní a nepředvídané okolnosti.
 • Vysoký obsah vlákniny Vitamunch® s nízkým obsahem cukru z nich dělá vhodný doplněk občerstvení pro koně a poníky náchylné k laminitidě, obezitě nebo vzrušivému chování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: