Společnost Plomp


Průkopník ve zpracování dřeva

Plomp & Zonen B.V. je jedním z vedoucích průkopníků ve dřevozpracovatelském průmyslu v Evropě. Naše společnost sídlí v Holandsku. Kvalita a servis jsou jádrem našeho rodinného podniku. Náš rozsah produktů je zaměřen speciálně na vysoce kvalitní podestýlku pro koně, dobytek a malá zvířata. Dodatečně se specializujeme na eco produkty jako jsou vysoce kvalitní  dřevěné pelety.

Výrobní kapacita

Stroje našeho výrobního závodu ve  Waardenburgu nám zaručují dostatečnou výrobní kapacitu a schopnost zpracovat všechny přírodní surové materiály.

Plospan - obchodní značka  Plomp & Zonen B.V.

Všechny naše podestýlky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou distribuovány pod značkou Plospan®. Kromě podestýlek ze dřeva také dodáváme další materiály jako seno, slámu a lněnou podestýlku.

Bioenergie


Skutečnost, že naše společnost i nadále roste a inovuje na měnícím se trhu, dokládají naše  bioenergetické produkty  ve formě dřevěných pelet, které jsou také uváděny na trh pod názvem Plospan®. Vzhledem k tomu, že společnost Plomp & Zonen B.V.  stále zkoumá možnosti zpracovaní  výrobků ze dřeva, jsme schopni průběžně zavádět nové a inovativní produkty.