Plospan pelety na topení ENPlusA1, DINplus , NTA8080/ 14 kg / PALETA 56 ks

Dřevěné pelety Plospan Bio-Energy mají na trhu silnou pozici díky špičkové kvalitě, kterou firma od počátku udržuje. Největší rozdíl ve srovnání s konkurenčními peletami je výhřevná hodnota. Dřevěné pelety jsou CO2 neutrální, což znamená, že strom, z kterého jsou pelety vyrobeny, absorboval právě tolik CO2, které vzniknou spálením pelet.

Dřevěné pelety Plospan jsou vhodné zejména pro spalovací systémy na malé a střední velikosti pelet. Jsou silně zhutněny a díky tomu poskytují dobře regulovatelné a čisté spalování.

 1 kg dřevěných pelet Plospan Bio 18,5 MJ

14 kg 

 

Výhody:

  • Vhodný mix dřeva listnáčů a borovice
  • Certifikace
  • Nejlepší kvalita na trhu
  • CO2-neutrální vytápění s Plospan Bio-Energy
  • Čisté spalování
  • Levnější topivo než tradiční dřevo
Na dotaz
Kód: 174
Značka: Plospan
10 416 Kč –13 % 9 016 Kč / paleta
Kategorie: Pelety Plospan na topení
Hmotnost: 784 kg
550x664
10 416 Kč –13 %

Upcyklace | nová recyklace

Zatímco ostatní používají výraz recyklace, my dáváme přednost upcyklaci. To, co je pro jednoho odpad je pro Plospan B.V. základní surovina pro špičkové výrobky. Tím vysvětlujeme pojem upcyklace. A jednoznačně to popisuje dřevěné pelety Plospan.

Spalování pelet probíhá bez jakýchkoliv negativních účinků na životní prostředí

 

Plospan Bio-Energy jedinečný certifikát v Holandsku

Plospan je jediná firma v Holandsku, která je držitelem tří certifikátů: známky kvality ENPlusA1, DINplus a také certifikátu udržitelnosti NTA8080. Spotřebitel má záruku, že jeho kvalitní dřevěné pelety jsou také ekologicky udržitelné.Certifikát také dokládá, že celý náš výrobní řetězec od suroviny až po hotový výrobek je trvale monitorován a je trvale vyhodnocována kvalita a udržitelnost.

Jelikož firma Plospan B.V. instalovala  solární panely řízené online na výrobní prostory, je  jejich výroba plně napájená sluneční energií, tedy slunce zajišťuje růst stromů i energii

Jakmile se pelety spálí , tak je nemusíte vyhazovat do odpadu. Tento minimální odpad Vám poslouží jako velmi kvalitní minerální hnojivo

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: