Hoblinová podestýlka Plospan Classic 550 l

Podestýlka Plospan Classic je  bezprašné stelivo. To je jeden z důvodů proč veterináři doporučují tuto naši podestýlku pro zvířata, která  významně snižuje podráždění dýchacích a bronchitických cest u zvířat.

Vhodné pro všechny domácí mazlíčky a hospodářská zvířata

 

Podestýlka Plospan Classic

 

Skladem
Kód: 117
Značka: Plospan
360 Kč –5 % 341 Kč / ks
Kategorie: Podestýlky pro zvířata
Hmotnost: 21 kg
plospan classic 1
Tip
360 Kč –5 %

 

Výhody:

  • velké ekonomické balení
  • výborná podestýlka
  • odprašněná
  • všestranná
  • výborná savost

Podestýlka Plospan Classic je vyráběna výhradně jen z hranolů a proto naše podestýlka neobsahuje kůru, která je zdrojem různých plísní !Obrovskou předností podestýlky je její kvalita, zejména bezprašnost a velké, silné hobliny, které vydrží mnohonásobně déle než obdobné stelivo s velkými ale tenčími hoblinami.

Stelivo neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervační látky, takže tvoří ideální základnu pro 100% přírodní podestýlku , která je měkká, čistá ,bezpečná a snadno použitelná. Tento přírodní produkt obsahuje borovicové dřevo, které je antiseptické a má vynikající hygienické vlastnosti .

550 litrů

 

JAK KOMPOSTOVAT PODESTÝLKU ABY JSTE  DOSTALI BĚHEM 12 MĚSÍCŮ HNOJIVO PRO VAŠE PASTVINY NEBO POLE

 


 

Plospan podestylka plospan


 

laminitida 

Hoblinová podestýlka Plospan Classic - stelivo pro koně s laminitidou.

V průběhu roku nastává pro koně nebezpečí schvácení kopyt a to zejména na jaře a na podzim, kdy díky slunci nebo mrazíkům tráva obsahuje velké množství fruktanů. Jestliže se již stalo, že Váš kůň onemocněl laminitidou , tak bude muset strávit ze začátku nemoci čas v boxe. Použijte vysoce nastlaný Excellent nebo Classic k ulevení bolesti Vašeho koně a postupnému uzdravení nejen při laminitidě !

 

 JAK PRACOVAT S PODESTÝLKOU A JEJÍ SPOTŘEBA

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LT Avatar autora | 6.6.2021
Kvalitní podestýlka, méně prašná.