Uklidňující Munch™- nízkokalorický snack pro koně

Koně se narodili tak , aby žrali často a málo. To je pro jejich zažívací soustavu to nejlepší. Bohužel, ale nemají vždy možnost této volby.

Calm Munch je velmi užitečný dietní doplněk normální stravy nervózních nebo stresovaných koní a poníků. Kvůli nízkému cukru a vysokému množství vlákniny je také lehkým krmivem , který zažene nudu Vašeho koně a poníka, který musí mít omezenou pastvu, protože je náchylný k obezitě nebo zchvácení kopyt.

Výhody: 

- zdravý, chutný, má málo kalorií a cukru, hodně vlákniny a žádné obiloviny

 - pro koně nebo poníky, kteří jsou snadno vzrušiví, bázliví a nervózní

 - výborný dietní přídavek pro koně náchylné  k obezitě nebo zchvácení kopyt

 - zaměstná koně na velmi dlouhou dobu

Skladem
Kód: 195
184 Kč –14 % 158 Kč / ks
Kategorie: Seno
Hmotnost: 1 kg
vitamunch calm munch 800x800
Akce Novinka Tip
184 Kč –14 %

Je vyroben z velmi kvalitní luční trávy Timothy - bojínku lučního a přidaného magnesia, vitamínu B, heřmánku, chmele a sporýše lékařského - tyto přídavky jsou známy jako uklidňující a jsou navrženy tak ,aby mohli být podávány se současným  krmivem koně. Pomáhají udržet koně a poníky klidné a to i ve stresujícíh situacích. 

Heřmánek: má protizánětlivé a dezinfekční účinky a je uklidňující , pomáhá při kolikách a nadýmání
Chmel: má výrazný uklidňující účinek,
Sporýš lékařský: má výrazný uklidňující účinek uvolňuje křeče, podporuje zdravé zažívání

Stlačená forma vlákniny poskytuje prodloužení času, kdy kůň je zaměstnán žvýkáním a uspokojuje jeho vrozené potřeby pást se a podporuje zdravý žaludek.

Uklidňující Munch® podporuje uvolnění ve stresujícíh situacích jako jsou výstavy, závody, před tréninkem nebo vyjížďkou, před stříháním, nebo navštěvě veterináře a kováře. Nebo jako rozptýlení ,kdy jeho stájoví kolegové jsou venku.

Uklidňující Munch® je zformovaný do 1kg balení, dá se dobře přepravovat a skladovat.  Je vyroben z velmi kvalitní Timothy trávy -  bojínku lučního, který je pomalu sušený při nízké teplotě, takže si podrží svěží dužnatou chuť a také živiny.

Vzdochotěsný obal udržuje jeho právě sklizenou chuť a vůni po dobu 12 měsíců.

Vyrobeno v rámci systému  BETA NOPS scheme 

Munch obdržel úřední schválení - BETA NOPS  , které umožňuje majitelům  soutěžních koní a poníků krmit Vitamunch  bez problémů.

 

  • Tráva Timothy , která je použita pro Munch®  je pěstována a sklízena s velkou pozorností k detailům.
  • Zemědělec seká trávu Timothy od středu pole k vnějšímu okraji, aby zajistil, že volně žijící zvířata mohou volně uniknout.
  • Péče během sušení a skladování znamená, že kontaminace plísněmi je minimální, a protože každý sáček je uzavřen, nepotřebuje umělé konzervační látky ani inhibitory plísní.
  • Esenciální minerály a vitamíny se přidávají k Munch®  jedinečným procesem dle patentu GB 2520490, který zajišťuje dokonalou kontrolu porcí v každém bloku.
  • Munch ™ je užitečné rozptýlení pro stresové situace, pro boxové ustájení , cestování, nakládání, kování, stříhání, oddělení od ostatních koní a nepředvídané okolnosti.
  • Vysoký obsah vlákniny produktů Vitamunch® a Uklidňující Munch® s nízkým obsahem cukru z nich dělá vhodný doplněk občerstvení pro koně a poníky náchylné k laminitidě, obezitě nebo vzrušivému chování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: